Aktualności

9. Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy Lublin 2023

Bezpieczeństwo narodowe, zielona transformacja, innowacje i energetyka – to niektóre z tematów poruszanych na 9. Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym w Lublinie.

Tematami debat są między innymi: zabezpieczenie polskiej gospodarki w dobie wojny w Ukrainie oraz bezpieczeństwo narodowe, energetyczne i finansowe.

Izabella Żyglicka prowadziła debatę Gospodarka po kryzysie. Jej uczestnicy, znakomici eksperci, zgodnie stwierdzili, że nasza gospodarka podlega ciągłej przemianie, która niesie ze sobą zagrożenia ale także stwarza ogromne szanse.

W pierwszym dniu Szczytu wręczono także Bursztyny Polskiej Gospodarki. Izabella Żyglicka miała przyjemność i zaszczyt wręczyć statuetkę gen. dyw. Karolowi Molendzie, Dowódcy Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni za konsekwentne i skuteczne wzmocnienie potencjału obronnego Polski poprzez utworzenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Już dziś zapraszamy na drugi dzień Szczytu.
O godz. 9:30 Izabella Żyglicka weźmie udział w panelu dot. samorządu lokalnego, samorządu, który odpowiada za nasze małe ojczyzny.

 

Powiązane wpisy

1 czerwca 2026

30. Konferencja WallStreet

30. Konferencja WallStreet
29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Wszystkie