Aktualności

9. Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2021

W dniach 21 – 22 czerwca 2021 r. w Muzeum Drugiej Wojny Światowej odbył się tegoroczny Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE 2021.

Wydarzenie skierowane było do przedstawicieli sektora energetyczno-ciepłowniczego z polskich i zagranicznych spółek działających na terenie Polski i Basenu Morza Bałtyckiego oraz najważniejszych organizacji branżowych zajmujących się działalnością sektora energetyczno-ciepłowniczego.

Udział w Szczycie wzięła radca prawny Izabella Żyglicka, która poprowadziła panel: Horyzont 2050: Rozwój, inwestycje, innowacje – firmy, samorządy, prosumenci (OZE, e-mobility, fotowoltaika).

Omówiono rolę i skalę sektora prywatnego w branży energetycznej, wskazano również rolę samorządów w realizacji projektów infrastrukturalnych.

Celem Szczytu jest stworzenie możliwości wymiany doświadczeń oraz zapoznanie uczestników z nowymi trendami w energetyce, innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami służącymi bezpieczeństwu energetycznemu. 

 

Powiązane wpisy

1 czerwca 2026

30. Konferencja WallStreet

30. Konferencja WallStreet
29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Wszystkie