Aktualności

Szkolenia z prywatyzacji i prawa do nieodpłatnego nabycia akcji

Końcem stycznia tego roku, Kancelaria przeprowadziła cykl szkoleń dla pracowników Klienta z branży górniczej z zakresu prywatyzacji spółki oraz prawa do nieodpłatnego nabycia akcji.

Szkolenie obejmowały zagadnienia dotyczące praktycznych aspektów prywatyzacji i związanych z nimi obowiązków ciążących na spółce, prawa do nieodpłatnego nabycia akcji oraz zasad liczenia stażu pracy związanego z przydziałem pracownika do określonej grupy stażowej, tzw. skupu akcji pracowniczych, aspektów podatkowych związanych z prawem do nieodpłatnego nabycia akcji, przekształceń podmiotowych, prawa rynku kapitałowego oraz ochrony danych osobowych.

Szkolenia poparte były ugruntowanym doświadczeniem prowadzących szkolenie w prywatyzacji innych spółek, umożliwiającym bieżące rozwiązywanie wszelkich problemów Klienta dotyczących powyższego zagadnienia, w tym przede wszystkich problemów prawnych.

Szkolenia przeprowadzili doświadczeni specjaliści z zakresu prywatyzacji, akcji pracowniczych oraz zagadnień z nimi powiązanych, w osobach radcy prawnego Magdaleny Empel, aplikanta adwokackiego Beaty Bieniek-Wiera oraz prawnika Pawła Sobika.

Powiązane wpisy

1 czerwca 2026

30. Konferencja WallStreet

30. Konferencja WallStreet
29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Wszystkie