Aktualności

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2022

Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki to temat przewodni X już Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2022, w którym wzięła udział radca prawny Izabella Żyglicka.

O bezpieczeństwie energetycznym kraju rozmawiali przedstawiciele świata biznesu, nauki i polityki.

Tradycyjnie wręczono Statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki 2022”, jest to nagroda przyznawaną osobom, instytucjom bądź firmom za szczególne działania w zakresie rozwoju i bezpieczeństwa polskiej gospodarki i energetyki w kraju i zagranicą.

Nagroda Bursztynowe Serce za działalność w zakresie filantropii została przyznana dla Tauron.

W drugim dniu Szczytu mecenas Izabella Żyglicka była moderatorem panelu Horyzont 2050: rozwój, inwestycje, innowacje.

Energetyka rozproszona, spalarnie i biogazownie, LAS ENERGII, ciekawy projekt Lasów Państwowych oraz społeczne inicjatywy mieszkaniowe realizowane przez Krajowy Zasób Nieruchomości z uwzględnieniem efektywności energetycznej.

Inspirujące rozmowy w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, które z pewnością będą kontynuowane w przyszłości.

 

Powiązane wpisy

1 czerwca 2026

30. Konferencja WallStreet

30. Konferencja WallStreet
29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Wszystkie