Mecenas Izabella Żyglicka uczestnikiem Konferencji Ministerstwa Zdrowia
13 czerwca 2018 r. Mecenas Izabella Żyglicka, Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, uczestniczyła w Konferencji „Pacjent i system: zasady działania opieki medycznej” organizowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Była to Pierwsza Debata z cyklu „Wspólnie dla Zdrowia”.
Celem tej debaty i kolejnych, które odbędą się w kilku miastach Polski, jest wypracowanie systemu, który zrównoważy potrzeby społeczne z możliwościami finansowymi i gospodarczymi państwa oraz zaangażowaniem kapitału społecznego. Należy wskazać, w jaki sposób rosnące, ale wciąż ograniczone nakłady na zdrowie, wydawać najbardziej efektywnie – jak dodatkowe pieniądze mogą poprawić sytuację zdrowotną Polaków, wydłużyć ich życie w dobrym zdrowiu, obniżyć zachorowalność, zwłaszcza na choroby przewlekłe i cywilizacyjne, oraz podnieść skuteczność leczenia.
Powiązane wpisy
Transakcja, która wstrząsnęła GPW: Allegro i mechanizm ABB
Transakcja, która wstrząsnęła GPW: Allegro i mechanizm ABBOgromna inwestycja Banku Gospodarstwa Krajowego w fundusz wspierający energetykę odnawialną
Ogromna inwestycja Banku Gospodarstwa Krajowego w fundusz wspierający energetykę odnawialną13. Ogólnopolski Szczyt Energetyczny za nami!
13. Ogólnopolski Szczyt Energetyczny za nami!