Rekomendacje

EVIG ALFA Sp. z o.o. realizując projekt grantowy w ramach programu Bridge Alfa korzystała z doradztwa prawnego Kancelarii Adwokaci i Radcowie Prawni Żyglicka i Wspólnicy uzyskując tym samym pozytywną interpretację, o świadczenie usług na podstawie umowy zawartej z ZASI, czyli zewnętrzną, Alternatywną Spółką Inwestycyjną, której działalność – zgodnie z przepisami prawa wspólnotowego – polega na zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi i została zwolniona z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 12 ustawy o VAT.

Dawid Wesołowski, Prezes EVIG ALFA Sp. z o.o.

Współpraca, o której mowa powyżej, była wysoce efektywna i profesjonalna. Kancelaria „Adwokaci i Radcowie Prawni” świadczy wszechstronne usługi prawne, stawiając na rzetelność i terminowość.

Stephane Lusoli , SOFYNE ACTIVE TECHNOLOGY

VBV ALFA sp. z o.o. od 29 stycznia 2018 r. korzysta z usług „Adwokaci i Radcowie Prawni” sp. k. Izabella Żyglicka i Wspólnicy w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego dotyczącym wpisu VBV ALFA sp. z o.o. do rejestru zarządzających alternatywnymi spółkami inwestycyjnymi zakończonym w dniu 11 maja 2018 roku. Postępowanie prowadzone było w ramach projektu grantowego Alfa Bridge.

Anna Rzewuska, Członek Zarządu w VBV Alfa Sp. z o.o.