Aktualności

Rozmowy o przyszłości z udziałem Izabelli Żyglickiej

Izabella Żyglicka po raz kolejny w centrum kluczowych rozmów o przyszłości polskiej gospodarki!

Już 4 listopada poprowadzi panel „Rozwój, inwestycje, innowacje” podczas prestiżowego XI Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego 2025.

Panel odbędzie się w ramach drugiego dnia Szczytu, który gromadzi liderów biznesu, nauki i administracji. Tematyka obejmie m.in. . strategie rozwoju przemysłu, finansowanie innowacji, transformację energetyczną oraz konkurencyjność polskich firm na rynkach międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i w dyskusji, której uczestnicy gwarantują najwyższy poziom merytoryczny, aktualność tematów i realny wpływ na kształtowanie kierunków rozwoju gospodarczego.

📍 3–4 listopada 2025,
📌 Warszawa, Hotel Airport Okęcie

Link do rejestracji: https://lnkd.in/g769SdJU

Powiązane wpisy

1 czerwca 2026

30. Konferencja WallStreet

30. Konferencja WallStreet
29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Wszystkie