Rozmowy o przyszłości z udziałem Izabelli Żyglickiej
Izabella Żyglicka po raz kolejny w centrum kluczowych rozmów o przyszłości polskiej gospodarki!
Już 4 listopada poprowadzi panel „Rozwój, inwestycje, innowacje” podczas prestiżowego XI Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego 2025.
Panel odbędzie się w ramach drugiego dnia Szczytu, który gromadzi liderów biznesu, nauki i administracji. Tematyka obejmie m.in. . strategie rozwoju przemysłu, finansowanie innowacji, transformację energetyczną oraz konkurencyjność polskich firm na rynkach międzynarodowych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i w dyskusji, której uczestnicy gwarantują najwyższy poziom merytoryczny, aktualność tematów i realny wpływ na kształtowanie kierunków rozwoju gospodarczego.
📍 3–4 listopada 2025,
📌 Warszawa, Hotel Airport Okęcie
Link do rejestracji: https://lnkd.in/g769SdJU
Powiązane wpisy
Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie