Aktualności

Bezpieczeństwo energetyczne Polski – kluczowe wyzwania i strategie

Podczas Kongresu Bezpieczeństwo Polski odbyła się niezwykle istotna debata poświęcona bezpieczeństwu energetycznemu Polski. W gronie ekspertów, do którego zaproszono Izabellę Żyglicką, dyskutowano o kluczowych aspektach przyszłości sektora energetycznego.

Rozmowy skupiły się na roli odnawialnych źródeł energii, które nie tylko zwiększają niezależność energetyczną kraju, ale także stanowią istotny element transformacji energetycznej. Podkreślono również znaczenie cyberbezpieczeństwa, które odgrywa coraz większą rolę w ochronie infrastruktury krytycznej oraz zapewnieniu stabilności systemu.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że Polska potrzebuje spójnej strategii, która umożliwi bezpieczny i zrównoważony rozwój energetyki, uwzględniający zarówno nowe technologie, jak i skuteczne mechanizmy ochrony przed zagrożeniami cyfrowymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom debaty za inspirującą dyskusję oraz cenne rozmowy po jej zakończeniu!

Powiązane wpisy

1 czerwca 2026

30. Konferencja WallStreet

30. Konferencja WallStreet
29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Wszystkie