Żyglicka i Wspólnicy spółką komandytową
Informujemy, że od dnia 1 lipca 2022 r. kancelaria Żyglicka i Wspólnicy została przekształcona ze spółki partnerskiej w spółkę komandytową.
Radca Prawny Jarosław Rudy doradzał funduszowi Platinum Alfa sp. z o.o. przy inwestycji w spółkę BIOGENEO sp. z o.o.
Partner zarządzający kancelarii Żyglicka i Wspólnicy, radca prawny Jarosław Rudy doradzał funduszowi Platinum Alfa sp. z o.o. przy inwestycji w spółkę BIOGENEO sp. z o.o.
Żyglicka i Wspólnicy wyróżniona w Rankingu Kancelarii 2022
Kancelaria Żyglicka i Wspólnicy została wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022 za zaangażowanie w pomoc dla uchodźców z Ukrainy w Polsce.
Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2022
Energetyka dla gospodarki - gospodarka dla energetyki to temat przewodni X już Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2022, w którym wzięła udział radca prawny Izabella Żyglicka.
Mamy kolejną wygraną w sprawie tzw. kredytów frankowych
Kolejny sukces kancelarii w sprawie tzw. kredytów frankowych!