30. Konferencja WallStreet
Izabella Żyglicka uczestniczyła w jubileuszowej 30. edycji Konferencji WallStreet.
Było to doskonałe spotkanie całej branży kapitałowej.
Izabella Żyglicka i zespół z Kancelarii Żyglicka i Wspólnicy serdecznie dziękują Jarosławowi Dominiakowi oraz Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych (AMP) za zaproszenie. Kancelaria towarzyszy konferencji i środowisku inwestycyjnemu od wielu lat i ma nadzieję, że ta współpraca będzie kontynuowana.
W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele spółek z ciekawymi projektami, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne oraz inwestorzy indywidualni.
Szczególną uwagę Mecenas Żyglickiej zwrócił projekt January’ego Ciszewskiego i spółki ORBITEO Holding, który uznała za jeden z najciekawszych na konferencji.
Dziękujemy za inspirujące spotkania i cenne rozmowy.
Powiązane wpisy
Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie