Aktualności

30. Konferencja WallStreet

Izabella Żyglicka uczestniczyła w jubileuszowej 30. edycji Konferencji WallStreet.

Było to doskonałe spotkanie całej branży kapitałowej.

Izabella Żyglicka i zespół z Kancelarii Żyglicka i Wspólnicy serdecznie dziękują Jarosławowi Dominiakowi oraz Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych (AMP) za zaproszenie. Kancelaria towarzyszy konferencji i środowisku inwestycyjnemu od wielu lat i ma nadzieję, że ta współpraca będzie kontynuowana.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele spółek z ciekawymi projektami, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne oraz inwestorzy indywidualni.

Szczególną uwagę Mecenas Żyglickiej zwrócił projekt January’ego Ciszewskiego i spółki ORBITEO Holding, który uznała za jeden z najciekawszych na konferencji.

Dziękujemy za inspirujące spotkania i cenne rozmowy.

Powiązane wpisy

29 maja 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026

Polski Kongres Gospodarczy 2026
27 maja 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny Gdańsk 2026
22 maja 2026

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie

Doroczne globalny zjazd Ally Law 2026 w Dublinie
22 maja 2026

15 lat SheXO!

15 lat SheXO!
Wszystkie